بیوگرافی و عکس های شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت و ماجرای تغییر جنسیت

شیلو جولی پیت

شیلو جولی پیت با نام کامل شیلو نوول جولی پیت به انگلیسی Shiloh Jolie-Pitt در 27 می 2006 در ویکوپموند، نامیبیا متولد شد.

پدرش براد پیت بازیگر هالیوود و مادرش آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان می باشند.

شیلو جولی پیت
شیلو جولی پیت

شیلو اولین فرزند بیولوژیکی آنجلینا جولی و براد پیت می باشد که تابعیت دو کشور نامیبیا و آمریکا را دارد.

شیلو دو خواهر و برادر به نام های ویوین و ناکس لئون و سه خواهر و برادر ناتنی به نام های مادوکس، پکس و زاهارا دارد.

در سال 2007 مجله های پیپل و هلو برای چاپ اولین عکس های او 10 میلیون دلار به آنجلیان جولی و براد پیت پرداخت کردند که به عنوان گرانترین تصاویر مشهور در تمام دوران ها بود، آنجلینا جولی و براد پیت همه پول را به یک موسسه خیریه اهدا کردند.

و همیشه دوست داشته که پسر باشد و مثل یک پسر لباس می پوشید اخیرا اعلام شده که شیلو جولی پیت هورمون درمانی برای تغییر جنسیت خود را آغاز کرده و گفته که او را جان صدا بزنند، پدر و مادرش حمایت کامل از او را اعلام کرده اند.

شیلو در فیلم هایی از جمله پاندای کونگ فو کار و مورد عجیب بنجامین باتن به ایفای نقش پرداخته است.

تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی

شیلو جولی پیت
شیلو جولی پیت

شیلو جولی پیت اولین فرزند بیولوژیکی آنجلینا جولی و براد پیت برای جلوگیری از پیشرفت ویژگی های جنسی زنانه اقدام به هورمون درمانی کرده است. شیلو 11 ساله از زمانی که چهار سال داشت مثل پسر ها لباس می پوشید و اعلام کرده بود که دوست دارد یک پسر باشد گفته می شود که او هورمون درمانی را از سن 9 سالگی شروع کرده است.

در حال حاضر و در دوران بلوغ خانواده ی او اعلام کرده اند که شیلو شروع به هورمون درمانی کرده تا جنسیت خود را از دختر به پسر تغییر دهد و آنجلینا جولی هم اعلام کرده که با تمام وجود از این تصمیم شیلو حمایت می کند.

شیلو دوست دارد که بعد از تغییر جنسیت با نام جان او را صدا بزنند. براد پیت و آنجلینا جولی همواره از او حمایت می کردند و این پدر و مادر دوست داشتنی هر کاری که باعث خوشحالی فرزندان شان شود را انجام می دهند.