عکس پارسا در سریال دلدادگان

سریال دلدادگان که این روز ها به خبر سازترین سریال های تلویزیونی بدل شده از شبکه 3 صدا و سیما پخش می شد. کارگردان این مجموعه تلویزیونی منوچهر هادی بود که بازیگران نام آشنا و جدیدی در این فیلم با او همکاری کردند. از اصلی ترین نقش های سریال هم می توان به پارسا اسکویی اشاره کرد. اما این که بازیگر نقش پارسا در دلدادگان کیست را به همراه تصاویر در این خبر از باشگاه خبرنگاران جوان بخوانید.

بازیگر نقش پارسا در دلدادگان
علی سخنگو به عنوان کاراکتر پارسا در سریال دلدادگان بازی کرده است. وی متولد 31 شهریور ماه سال 1363 است که در عرصه بازیگری و کارگردانی فعالیت دارد. هم چنین در دلدادگان نیز به عنوان دستیار منوچهر هادی مشغول بود. سخنگو فارغ التحصیل رشته لیسانس کامپیوتر و از هنرآموزان کلاس‌های بازیگری استاد سمندریان است.

علی سخنگو بازیگر نقش پارسا در دلدادگان

علی سخنگو هم مانند خیلی از بازیگران دیگر فعالیت های هنری اش را از تئاتر آغاز کرده است. از معروف ترین کارهای تئاتر او می توان به نمایش «ارخیش» ساخته مسعود دلخواه اشاره کرد.

عکس پارسا در سریال دلدادگان
عکس پارسا در سریال دلدادگان

رزومه علی سخنگو:
مردگان بی کفن و دفن به کارگردانی منوچهر هادی
سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی
فیلم آینه بغل با کارگردانی هادی
به کارگر ساده نیازمندیم با کارگردانی هادی
رحمان 1400
و…
همان طور که می بینید سابقه همکاری پارسا با هادی از مدت ها قبل شروع شده و این دو بار دیگر در دلدادگان با هم کار کردند. علی سخنگو به عنوان بازیگر نقش پارسا در دلدادگان نامزد نقش حدیث بود.

وضعیت تاهل علی سخنگو بازیگر پارسای دلدادگان
علی سخنگو هم اکنون 32 ساله و متاهل است. نام همسر ایشون خانم سارا نجفی است. همسر این بازیگر خوبمان نیز متولد 1363 هستند.